| Úvod/ Introduction |

 

Nabízím kompletní návrh interiéru, rekonstrukcí, home staging a navrhování staveb vůbec, a to včetně dohledu nad samotnou realizací. Mé zkušenosti v oboru pokrývají jak nezbytně nutné technické znalosti, získané studiem Fakulty architektury ale především vlastní praxí. Spolupracuji s osvědčenými dodavateli, řemeslníky a prodejci z různých odvětví. Jsem schopna zajistit předání tzv. na klíč.

Můžete si být během spolupráci jisti maximální snahou o dokonalý výsledek, který bude nejen praktický a do detailu promyšlený, ale i krásný.

Provedu vás různými úskalími spojenými s návrhem a realizací interiéru k vaší maximální spokojenosti.

My main business is interior design,  refurbishment design and architectural design. I am experienced in many fields, concerning technical  and aesthetic matters.

| FAQ  |

Co můžete od spolupráce očekávat?

Vysoce individuální přístup, který bude zahrnovat návrh nejvhodnější dispozice, základní materiálové a barevné řešení včetně možnosti zpracování 3D vizualizací, zpracování podkladů pro stavbu a všechny dodavatele, tozn. kompletní projekt rekonstrukce, projekt interiéru apod., výběr konkrétního vybavení interiéru, autorský dozor a dohled nad realizací. Doporučím Vám osvědčené dodavatele a zajistím cenové nabídky. V případě nutnosti zajištění stavebního povolení zajistím dokumentaci i potřebná stanoviska.

Jak spolupráce probíhá?

Především ve vzájemné součinnosti a dialogu s ohledem na klientovy preference a potřeby. Ty se snažím vždy v maximální míře respektovat. Obvyklý postup je následující - nejprve si popovídáme o vašich představách, po schválení nabídky si zajedu daný prostor zdokumentovat a zaměřit, zpracuji koncept, který budeme navzájem pilovat k oboustranné spokojenosti, po jeho odsouhlasení zpracuji studii a vizualizace, na základě toho pak podrobnou detailní dokumentaci a soupis prvků, v případě dohody pak mohu zajistit cenové nabídky od dodavatelů a dohlédnu průběžně na realizaci díla. 

Kdy se  obrátit na  architekta ?

Nejlépe hned v okamžiku, kdy uvažujete o pořízení nemovitosti. Zhodnotím již na začátku možný potenciál a poukážu na případné nedostatky. V developerských projektech je ideální přijít co nejdříve po koupi, před fází tzv.klientských změn. Často je potřeba měnit rozvody a instalace v návaznosti na navrženou dispozici, téměř nikdy nejsou původní rozvody dostačující. Co se týká rodinných domů, tak je nejlépe začít řešit interiér již ve fázi studie, nejpozději pak před prováděcí dokumentací. U rekonstrukcí je vhodné se obrátit ještě před koupí nemovitosti nebo těsně po ní. 

 Náš tým:

Ing.arch. Tereza Janků

Bc. Kristýna Kadlecová

 

  


Tereza Janku

Něco o mně - Ing.arch.Tereza Janků 

Zkušenosti v oboru mám zhruba od roku 2003, kdy jsem se podílela na rekonstrukci prvního bytu. Od roku 2012 jsem členem České komory architektů jako autorizovaný architekt pro obor Architektura a urbanismus. Číslo autorizace: ČKA 4021

 

1998-2005   Fakulta architektury ČVUT
2004-2006   Pavel Hnilička architekti s.r.o.

2006-2016

 

Loxia a.s.

2016-nyní

 

vlastní studio Tereza Janků architecture & interior design 

Ocenění:

Dům roku 2014:

 

RD Liberec (Na Krásné vyhlídce) se umístil na 1. místě a získal Cenu internetového hlasování

 


^ nahoru

Ing.arch. Tereza Janků   |   IČO 71419811

A: Bubenečská 41, 160 00 Praha 6-Bubeneč

T: +420 777 103 566   |   E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

login

 < Opište číslo: 7