Realizace: 2019

Na půl cesty mezi pražským vrchem Petřínem a parkem Kampa se nachází tento velkorysý byt v historickém činžovním domě.  Byt prošel kompletní a důkladnou rekonstrukcí.  Dubové podlahy, masivní dubové dveře, celoskleněné dveře mezi obývacím pokojem a halou, vysoké stropy a lokálně odhalené režné klenby dělají z tohoto bytu naprostý originál. Navržený interiér se nese v duchu vysoce kvalitního pojetí současných trendů v bytovém designu, a zároveň se snaží respektovat ducha daného místa.Zajímavostí je například plně vestavná kuchyně, kterou lze zcela zakrýt skládacími dveřmi či celoprosklená a podsvětlená šatní skříň v ložnici.  O vizualizace se postaralo Firla visual studio.

Interior design of an generously refurbished apartment in the centre of Prague, Malá strana. Visualizations made by Firla visual studio.

Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©  Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©  


^ nahoru

Ing.arch. Tereza Janků   |   IČO 71419811

A: Bubenečská 41, 160 00 Praha 6-Bubeneč

T: +420 777 103 566   |   E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

login

 < Opište číslo: 16