Tereza Janků
architecture & interior design


Realizace: 2021

Návrh interiéru v mezonetovém bytě v novostavbě v pražských Malešicích. Interiér byl řešen komplexně, včetně klientských změn, týkajících se drobných dispozičních úprav a nových návrhů koupelen.

Chtěli jsme docílit stylově čistého a osobitého interiéru, který by se snad dal nazvat industriálním minimalismem. Používali jsme hojně černé kovové prvky v kombinaci s bílou barvou, dřevem a šedou betonovou strukturou. Ačkoliv se tato kombinace může zdát neosobní a studená, opak je pravdou.

Betonová stěrka byla použita jak na nábytku ( skříňky pod televizí ), tak na stěně za jídelním stolem a na vybraných stěnách v horní koupelně. V koupelnách je použita kombinace betonově šedé, obkladů v imitaci dřeva a retro obkladu v podobě bílých kachlí typu Subway, které jsou použity i jako obklad za kuchyňskou linkou. Struktura obkladu byla zvýrazněna šedou spárovací hmotou. Všechny koupelnové baterie a ostatní prvky jsou v černé barvě.

Mezi vstupní halou a hlavní obytnou místností byly instalovány skleněné dveře v černém kovovém rámu v industriálním designu.

Důraz byl kladen i na konkrétních výběr použitých svítidel a doplňků tak, aby byl vytvořena v interiéru naprostá harmonie.

 

Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©  Tereza Janků © Tereza Janků ©  Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©

 


^ nahoru

Ing.arch. Tereza Janků

+420 777 103 566 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bubenečská 41, 160 00 Praha 6-Bubeneč
IČO 71419811

login

 < Opište číslo: 20