Tereza Janků
architecture & interior design


Realizace: 2021

Návrh a realizace interiéru v novostavbě bytového domu v Košířích, Praha 5.

Předmětem návrhu interiéru bytu pro čtyřčlennou rodinu bylo řešení vstupní chodby, ložnice rodičů, obývacího pokoje s kuchyní a dovybavení dvou koupelen. Tentokráte jsem interiér řešili bez klientských změn, byt byl zakoupen ve standardech daných developerem, a my jsme následně po převzetí bytu realizovali jen samotný interiér s drobnými úpravami v instalacích.

Základním motivem tohoto bytu je jednak tlumeně zelená barva, použitá jako výmalba vybraných stěn, a také na míru zhotovené kovové konstrukce z černě lakovaných hranatých jeklů, které jsme použili v rámci vstupní chodby, obou koupelen, a zejména v rámci obývací stěny v hlavní obytné místnosti bytu. U vstupu do bytu byla použita lakovaná děrovaná překližka jako multifunkční odkládací věšáková stěna.

 

Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©

 


^ nahoru

Ing.arch. Tereza Janků

+420 777 103 566 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bubenečská 41, 160 00 Praha 6-Bubeneč
IČO 71419811

login

 < Opište číslo: 20