Tereza Janků
architecture & interior design


Realizace: 2022

Kompletní návrh interiéru bytu 4+kk v novém developerském projektu v Praze 7- Holešovicích. Interiér by se dal jako elegantní, kosmopolitní, snad i trochu toho luxusu a okázalosti se zde nezapře, ale vše je zkombinováno tak, aby celek byl vkusný a harmonický.

Klienti se na nás obrátili naštěstí včas ( bohužel tomu tak často nebývá ), velice krátce po koupi bytu, kdy byl ještě čas na veškeré klientské změny. Toho jsme také v hojné míře využili, v původním standardu nezůstalo téměř nic. Nově jsme řešili koupelny, podlahu i dveře a veškeré povrchy a instalace. Po převzetí bytu pak nastal čas na realizaci samotného interiéru. Ten už jsme měli dopředu do detailu vymyšlený a naplánovaný.

Byt je hojně vybaven truhlářským i čalounickým nábytkem na míru, atypickými i kusovými prvky nábytku, a designovými svítidly. Základní barevnost tohoto bytu tvoří kombinace černé a bílé, doplněná šedou barvou, jako kontrast k tomu jsme použili tmavě zelený samet a mosazné detaily. Velkou roli sehrály i tapety a další dekorativní prvky, jako jsou například profilované lišty na stěnách, a ostatní nezbytné doplňky jako zrcadla nebo ozdobné talíře na stěnu. jako Díky vytříbenému vkusu majitelů jsme dosáhli velice elegantního a nadčasového interiéru, který se jen tak neokouká.

 

Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©  Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©  Tereza Janků © Tereza Janků © Tereza Janků ©  Tereza Janků ©     

 

 


^ nahoru

Ing.arch. Tereza Janků

+420 777 103 566 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bubenečská 41, 160 00 Praha 6-Bubeneč
IČO 71419811

login

 < Opište číslo: 18