| Úvod/ Introduction |

 

Architektonické studio nabízí kompletní a vysoce individuální návrhy interiérů, rekonstrukcí a navrhování drobnějších staveb vůbec.

My main business is interior design,  refurbishment design and architectural design. 

| FAQ  |

Co můžeme od spolupráce očekávat?

Vysoce individuální přístup, který bude zahrnovat návrh nejvhodnější dispozice, základní materiálové a barevné řešení včetně možnosti zpracování 3D vizualizací, zpracování podkladů pro stavbu a všechny dodavatele, výběr konkrétního vybavení interiéru, autorský dozor a dohled nad realizací. Doporučím Vám osvědčené dodavatele a zajistím cenové nabídky. V případě nutnosti zajištění stavebního povolení zajistím dokumentaci i potřebná stanoviska.

Jak spolupráce probíhá?

Především ve vzájemné součinnosti a dialogu s ohledem na klientovy preference a potřeby. Ty snažím vždy v maximální míře respektovat.

Kdy se  obrátit na  architekta ?

Nejlépe hned v okamžiku, kdy uvažujete o pořízení nemovitosti. Zhodnotím již na začátku možný potenciál a poukážu na případné nedostatky. V developerských projektech je ideální přijít před fází tzv.klientských změn. Často je potřeba měnit rozvody a instalace v návaznosti na navrženou dispozici, málokdy jsou původní rozvody dostačující. Co se týká rodinných domů,tak je nejlépe začít řešit interiér již ve fázi studie, nejpozději pak před prováděcí dokumentací. U rekonstrukcí je vhodné se obrátit ještě před koupí nebo těsně po ní. 

Kolik to bude stát?

Tak na tuto otázku nelze odpovědět jinak, než se ceny stanovují individuálně. Orientačně se například cena za kompletní návrh interiéru bytu pohybuje kolem 1% z pořizovacích nákladů bytu.

 

 


Tereza Janku

Ing.arch.Tereza Janků 

Zkušenosti v oboru mám od roku 2003. Od roku 2012 jsem členem České komory architektů jako autorizovaný architekt pro obor Architektura a urbanismus. Číslo autorizace: ČKA 4021

 

1998-2005   Fakulta architektury ČVUT
2004-2006   Pavel Hnilička architekti s.r.o.

2006-2016

 

Loxia a.s.

Ocenění:

Dům roku 2014:

 

RD Liberec (Na Krásné vyhlídce) se umístil na 1. místě a získal Cenu internetového hlasování

 


^ nahoru

Ing.arch. Tereza Janků   |   IČO 71419811

A: Bubenečská 41, 160 00 Praha 6-Bubeneč

T: +420 777 103 566   |   E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

login

 < Opište číslo: 13