architecture

& interiors

Ateliér

Jsme architektonický ateliér sídlící v Praze, specializující se na rekonstrukce a interiéry. Naše působnost však ale nezná hranic. S vášní a precizností přetváříme každý prostor v jedinečné a inspirativní prostředí.

Jak to děláme?

Naše práce je pro nás radost a zábava, a přestože máme vlastní styl a rukopis, přistup ke každé zakázce je jedinečný a maximálně flexibilní. Přizpůsobujeme se individuálním potřebám i tempu každého klienta.

Jsme přesvědčení, že kvalitní návrh je základem a nutností, ať už plánujete stavbu, rekonstrukci nebo řešíte interiér. Investice do našich služeb se vám mnohonásobně vrátí.

Naše návrhy jsou promyšlené do nejmenšího detailu. Klademe vždy důraz na estetiku i funkčnost zároveň.

Nejraději pracujeme na komplexních a ucelených zakázkách od začátku do konce. To znamená, že se staráme od prvotních skic až po dohled nad samotnou realizací.

Své zkušenosti v oboru máme již řadu let. Rádi proto doporučujeme osvědčené dodavatele a firmy, se kterými je radost spolupracovat. Přesto jsme otevřeni i novým výzvám a možnostem spolupráce.

Jak spolupráce probíhá?

Jako první krok je vždy seznámení se s charakterem zakázky a vaším očekáváním, z čehož vyplyne cenová nabídka a navrhovaný postup spolupráce.

Uvědomujeme si, že se nejedná o běh na krátkou trať. Každou zakázku proto dělíme na několik po sobě jdoucích fází, ve kterých postupně směřujeme k ideálnímu řešení.

Naše spolupráce je založena na férovosti a otevřenosti. Během celého procesu se pravidelně setkáváme, abychom vzájemně konzultovali naše návrhy.

V průběhu samotné realizace zakázky zajišťujeme i autorský dozor, abychom pečlivě dohlédli na všechny detaily. Pokud je žádoucí, nabízíme také realizaci tzv. „na klíč

Lidé

Ing. arch. Tereza Janků

Hlavní architekt a zakladatelka ateliéru

1998 – 2005 Fakulta architektury ČVUT
2004 – 2006 Pavel Hnilička architekti s.r.o.
2006 – 2016 Loxia a.s.
2016 založení ateliéru

Ing. arch. Kristýna Kadlecová

arch. Beatrice Bongetta

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější používání našich webových stránek. Prosíme vás proto o souhlas, abychom mohli stále web vylepšovat.