architecture

& interiors

Ateliér

Jsme malý architektonický ateliér s osobním přístupem, sídlící v Praze. Specializujeme se zejména na projekty, jimiž jsou rekonstrukce a zakázkové interiéry. Naše působnost však nezná hranic. S vášní a precizností přetváříme každý prostor v jedinečné a inspirativní prostředí.

Jak to děláme?

Naše práce je pro nás radost a zábava, a přestože máme vlastní styl a rukopis, přistup ke každé zakázce je jedinečný a maximálně flexibilní. Přizpůsobujeme se individuálním potřebám i tempu každého klienta.

Jsme přesvědčení, že kvalitní návrh je základem a nutností, ať už plánujete stavbu, rekonstrukci nebo řešíte samotný interiér. Investice do našich služeb se vám mnohonásobně vrátí.

Naše návrhy jsou promyšlené do nejmenšího detailu. Klademe vždy důraz na estetiku i funkčnost zároveň.

Nejraději pracujeme na komplexních a ucelených zakázkách od začátku do konce. To znamená, od prvotních skic až po dohled nad samotnou realizací.

Své zkušenosti v oboru máme již řadu let. Rádi proto doporučujeme osvědčené dodavatele a firmy, se kterými je radost spolupracovat. Přesto jsme otevřeni i novým výzvám a možnostem spolupráce.

Jak spolupráce probíhá?

Je to o Vás.  Jako první krok je vždy seznámení se s charakterem zakázky a vašimi potřebami a očekáváními ohledně projektu, následně na základě získaných informací připravíme cenovou nabídku i navrhovaný postup spolupráce.

Uvědomujeme si, že se nejedná o běh na krátkou trať. Každou zakázku proto dělíme na několik po sobě jdoucích fází, ve kterých postupně směřujeme k ideálnímu řešení projektu i k samotné realizaci.

Naše spolupráce je založena na férovosti a otevřenosti. Během celého procesu s vámi pravidelně konzultujeme naše návrhy a setkáváme se, abychom pomocí vzájemné a obohacující interakce projekt posouvali dále.

V průběhu samotné realizace zakázky zajišťujeme i autorský dozor, abychom pečlivě dohlédli na všechny detaily. Pokud je žádoucí, nabízíme také realizaci tzv. „na klíč„, to znamená, že se o celý proces realizace postaráme.

Lidé

Ing. arch. Tereza Janků

Hlavní architekt a zakladatelka ateliéru

1998 – 2005 Fakulta architektury ČVUT
2004 – 2006 Pavel Hnilička architekti s.r.o.
2006 – 2016 Loxia a.s.
2016 založení ateliéru

Ing. arch. Kristýna Kadlecová

arch. Beatrice Bongetta

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější používání našich webových stránek. Prosíme vás proto o souhlas, abychom mohli stále web vylepšovat.